Ana Sayfa / Adanademirspor / Ali Güneş: Kazanmak zorunda olduğumuz bir maçı daha kaybettik

Ali Güneş: Kazanmak zorunda olduğumuz bir maçı daha kaybettik

TFF 1. Lig’de alanında ağırladığı Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a 3-1 mağlup olan Osmanlıspor Teknik Yöneticisi Ali Güneş, maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını artık Altay maçını kazanmak için o maça odaklanacaklarını belirtti. Güneş, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Kazanmak zorunda olduğumuz kendi alanımızdaki bir maçı daha kaybettik.” dedi.

Güneş, geçen hafta Adana Demirspor’da kazanmaya çok yakınken kaybettiklerini bunu Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında kazanarak telafi etmek istedikleri halde başaramadıklarını belirterek şöyle konuştu:

“Artık kazanmak zorunda olduğumuz maçların olduğunu biliyoruz. Ancak bilhassa birinci yarıda çok net yüzde yüze yakın 2 durumu değerlendiremedik. Biz Adana Demirspor maçında da Erzurumspor maçında da birebir düşünceyi yaşadık. Bilhassa girdiğimiz konumları rahat konumları gole çevirmekte külfet yaşıyoruz. Bunda da çok genç oyuncularımızın biraz deneyimsizliği ve takım darlığı bizim oyuna müdahalelerimizi güçlendiriyor. Artık Erzurumspor maçı geride kaldı. Zira kaybettik, ben ve futbolcularım bunun hüznünü yaşıyoruz. Artık hafta içinde oynayacağımız Altay maçı var. Bütün dikkatimizi o maça verip, biran evvel bir galibiyete muhtaçlığımız var. İnşallah bunu Altay maçında alırız diye düşünüyorum.”

Hakkında Adanademirspor

Bunada Göz Atın

“Türkiye’nin Marka Takımlarından Biri Süper Lig’e Geri Döndü”

26 sene sonra Süper Lig’e yükselen Adana Demirspor’da başarının mimarı teknik direktör Samet Aybaba şampiyonluk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir