Ana Sayfa / 1. Lig / Balıkesirspor, transfer tahtasını açmak üzere

Balıkesirspor, transfer tahtasını açmak üzere

26 evraktaki borçlu oyuncular ile anlaşarak muvafakatnamelerini alan kırmızı-beyazlı idare, pazartesi günü son oyuncuların evraklarını da federasyona vererek transfer tahtasını açtıracak.

Balıkesirspor’da transfer tahtasını açtırmak için imzası eksik son 3 oyuncu ile anlaşmak için idare konseyi üyelerinin kimileriyle Adana’ya giden Balıkesirspor Kulüp Lideri Ümit Arslan, kelam konusu 3 oyuncu ile anlaşarak transfer tahtasındaki 26 oyuncudan muvafakatname aldı.

Arslan, yaşanan olumlu gelişmeler sonucunda toplumsal medya hesabından “Hayırlı olsun” diyerek yaptığı paylaşımla transfer tahtasını çözdüklerini duyurdu.

Arslan, AA muhabirine, aylardır yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlandığını söyledi.

Transfer tahtasındaki tüm oyuncularla anlaştıklarını belirten Arslan, “Hepsine yüzde 10 ödeme şartıyla muahedeye vardık. Bu süreçte bana takviye veren yönetimime teşekkür ediyorum. Bu işi kendi yeteneğimizle çözdük. Resmi süreç pazartesi işleyecek. Bu nedenle pazartesi bahisle ilgili kapsamlı bir basın toplantısı yapacağım. Ayrıyeten yeni transferlerimizi pazartesi tanıtacağız. Balıkesir’e ve Balıkesirspor topluluğumuza iyi uğurlu olsun.” diye konuştu.

Hakkında Adanademirspor

Bunada Göz Atın

Avrupa grupları Burak İnce’yi takip ediyor

Altınordu Futbol Akademisi, en başta Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder olmak üzere bugüne kadar çok sayıda yıldız futbolcu yetiştirdi. ALFA’nın son ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir