Ana Sayfa / 1. Lig / Bursaspor'a 57. yılında coşkulu kutlama

Bursaspor'a 57. yılında coşkulu kutlama

Bursaspor Kulübü’nün 57’nci kuruluş yılı görkemli bir aktiflik ile kutladı. 1 Haziran 1963 yılında kurulan yeşil-beyazlı kulübün yıl dönümü için taraftarlar, yüzlerce meşale yaktı. Taraftarların oluşturduğu renkli imgeler büyük beğeni topladı.

LİDER MESUT MESTAN: KURULUŞUMUZUN 57’NCİ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Bursaspor Kulübü Lideri Mesut Mestan da, “Bursasporumuz 57 yıl evvel 1 Haziran 1963 tarihinde, Acar İdmanyurdu, Pınarspor, İstiklal, Çelikspor ve Akınspor’un birleşmesi ile Türk spor tarihindeki yerini aldı. Türk futbol tarihinin akışını değiştiren ve bir sportif ihtilale ismini veren kulübün ismidir Bursaspor. Son yıllarda yaşamış olduğumuz bütün aksiliklere ve zorluklara karşın dönem başında ‘Yeniden Zirveye’ diyerek koyduğumuz maksada bizleri her şartta destekleyen Büyük Taraftarlarımızın takviyesiyle ulaşacağımıza inancımız tamdır. Kulübümüzün kuruluşunun 57. yıl dönümü kutlu olsun. Bursaspor Sen Çok Yaşa!” sözlerini kullandı.

DHA

Hakkında Adanademirspor

Bunada Göz Atın

Avrupa grupları Burak İnce’yi takip ediyor

Altınordu Futbol Akademisi, en başta Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder olmak üzere bugüne kadar çok sayıda yıldız futbolcu yetiştirdi. ALFA’nın son ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir