Ana Sayfa / Adanademirspor / Bir Futbolcudan Çok Daha Fazlası

Bir Futbolcudan Çok Daha Fazlası

8. şampiyonluğunu Başakşehir ile yaşadıktan sonra yeni bir şampiyonluk hedefiyle Adana Demirspor’a gelen Gökhan İnler, sadece sahalarda değil sosyal sorumluluk projeleriyle de gönüllerde taht kuruyor..

Gökhan İnler kurduğu İnler Spor ve Eğitim Vakfı (İSEV) ile bir çok alanda sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. 

Gökhan İnler, özellikle spor ve eğtim alanlarının yanı sıra hayvanlar ve çevre için yaptığı çalışmalarla herkese örnek oluyor.

Özellikle sportif imkanlara sahip olamayan bir çok okulun spor araç gereçlerini gideren İSEV aynı zamanda çocuklarımıza her türlü spor eğitimi için destek oluyor.

Gökhan İnler, kitap okuma imkanı olmayan çocuklarımızı da unutmayıp kütüphanesi olmayan okullara kitaplıklar kurarak onlarca okula kütüphane kurulmasına öne ayak oldu. 

Pandemi günlerinde çocukların kitaplardan uzak kalmaması için dünya klasiklerinden oluşan e-kütüphane kururak İSEV sitesinden herkesin ücretsiz okumasını sağladı.

Eğitimin online olmasından dolayı derslerini izleme imkanı bulamayan öğrencilere tablet yardımında bulundu.

İnler, evinde beslediği 3 köpeğin dışında onlarca sokak hayvanı ile ilgileniyor. Düzenli olarak barınakları ziyaret ediyor. Gerek barınaklardaki hayvanlar gerekse barınaklar dışında yaşayanlar için mama ve sağlık desteği sağlıyor.

Gökhan İnler, şimdi de hepimizin yüreğini burkan Hatay’daki orman yangınları için kolları sıvadı. Forma numarası olan 84 adet fidanı bağışlayarak milli takım oyuncumuz Cenk Tosun’a meydan okudu. 

Kısa sürede futbolcular arasında yayınlaşan bu hareti ile binlerce fidan, yanan ormanlarımızı yeniden yeşertmek için Hatay’la buluştu.

Ayrıca İSEV olarak da bağışlar yapıp bu sayının çok daha da artması için çaba sarf edeceğini açıkladı. 

Kazandığını ülkesinin topraklarına, ülkesinin çocuklarına harcayan Gökhan İnler, sadece bir futbolcu değil, bir futbolcudan çok daha fazlası..

Hakkında Adanademirspor

Bunada Göz Atın

Adana Demirspor İzmir’de kazanamıyor

TFF 1. Ligin 5. haftasında deplasmanda Altay’a 1-0 mağlup olan Adana Demirspor rakibini deplasmanda diş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir