Ana Sayfa / Genel / Gökhan İnler: Bekle bizi Üstün Lig

Gökhan İnler: Bekle bizi Üstün Lig

AdanaDemir’in yeni isimlerinden Gökhan İnler, savlı açıklamalar yaptı. Gayeleri olan bir kadroya geldiğini söyleyen deneyimli oyuncu, “Adanaspor’a karşı oynadım. Geldikten 3-4 gün sonra oynamak harika. Umarım maçtan maça daha âlâ olarak hoş bir dönem geçiririz. Kulüp beni uzun vakittir istiyordu, ben de bu sene buraya gelmek istedim. Proje için, yardım için elimden geleni yapacağım. Hoş bir Adana Demirspor görüp, inşallah bu sene Muhteşem Lig’e çıkarız” diye konuştu.

‘HER SİSTEMDE OYNAYABİLİRİM’

Haftada 3 maç oynamanın ıstırap oluşturmayacağını kaydeden 36 yaşındaki futbolcu, “3-4 günde bir maç oynamak bir futbolcu için fevkalade bir şey. Cumartesi Altay’la başlıyoruz, inşallah iyi olur” tabirlerini kullandı. 3’lü orta alanda rahat bir oyun oynadığını savunan İnler kelamlarını şöyle sürdürdü: “Benim mevkiim 6 numara. 2’li orta alanda da her sistemde oynadım. Sen artık sistemi oynayabilirsin fakat o sistemi âlâ yapamazsan güç olur. Herkesin fit olması lazım ki hoş oynasınlar.”

Hakkında Adanademirspor

Bunada Göz Atın

Traore Hem Attı, Hem De Attırdı

Adana Demirspor-Tuzlaspor müsabakasında Mavi-Lacivertli futbolcu Traore 1 gol 1 asistlik performans göstererek sahadaki en etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir