Ana Sayfa / Adanademirspor / Nihat Özdemir resmen açıkladı! Sezon iptali…

Nihat Özdemir resmen açıkladı! Sezon iptali…

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, gündeme yönelik açıklamalar yaptı. Süper Lig’de sezon iptal mi edilecek? Play-Off sistemi mi geliyor? Özdemir’den açıklama geldi.

Koronavirüs salgını sebebiyle Süper Lig’e ara verilmişti. Ligin iptali gündeme geldi. Süper Lig’de sezon mevcut haliyle mi tescil edilecek? Play-Off mu oynanacak? İddialar gerçeği yansıtıyor mu? TFF’nin bu konulardaki görüşü ne? Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’den açıklama geldi.

Nihat Özdemir’den sürece yönelik açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, koronavirüs sürecinin uzaması halinde Süper Lig’in mevcut haliyle tescil edilmesi veya ilerleyen dönemde play-off oynatılması iddialarına açıklık getirdi.

Nihat Özdemir: “Sağlık her şeyden önce gelir”

Milliyet’e konuşan Başkan Özdemir, “Şu an konuşulan iddialar asla doğru değil. Bu konular gündemimizde dahi yok. Bizim için sağlık her şeyden önce gelir. Biz fotoğrafa bu açıdan bakıyoruz” ifadelerini kullandı.

‘Gündemimizde yok’

Özdemir, “Herkes kafasına göre, kendi kendine konuşuyor. Karar verici biziz. Ne play-off ne de liglerin mevcut haliyle tescili gündemimizde yer almıyor” açıklamasını yaptı.

Nihat Özdemir: ‘Hiçbir şey belli değil’

Öte yandan TFF Başkanı, “Çünkü hiçbir şey belli değil. Sanıldığı gibi ligin başlangıcıyla ilgili öyle belli bir tarih falan da yok. Kulüpler Birliği ile bunu bile konuşmadık” ifadelerini kullandı.

Bakan Kasapoğlu’na 7 maddelik rapor

Başkan Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, TFF olarak 7 maddelik bir rapor verdiklerini de belirterek, “Bu raporda süreçle ilgili bir dizi senaryolar var ve sadece Sayın Bakan biliyor” diye konuştu. (AJANSSPOR)

Hakkında Adanademirspor

Bunada Göz Atın

TFF 1. Lig’de 5 haftalık Program Açıklandı

TFF 1. Lig’de 13, 14, 15, 16 ve 17. hafta maçlarının programları belli oldu. TFF …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir